best tracker Parex Bridge for Quickbooks & Xero Ücretsiz Eklenti – Techss

Parex Bridge for Quickbooks & Xero Ücretsiz Eklenti

Parex Bridge for Quickbooks & Xero Ücretsiz Eklenti neye yarar

banner 1544x500 2

Parex Bridge’imiz sayesinde WooCommerce sipariş verilerinizi QuickBooks veya Xero çevrimiçi hesabınızla otomatik olarak senkronize edin. Uygulamamız tüm Müşterilerinizi, Ürünlerinizi ve Siparişlerinizi WooCommerce’den Xero|QuickBooks’a senkronize edecektir. Bunu otomatik olarak yapmayı veya kendiniz başlatmayı seçebilirsiniz. Uygulamamız yalnızca ekibinizin gerektirdiği manuel çabayı azaltmakla kalmaz, aynı zamanda tüm manuel hataları da ortadan kaldırır ve muhasebe ekibinizin verimliliğini önemli ölçüde artırır. İster işletme sahibi olun ister muhasebeci olun, size çok yardımcı olur.

[Eklenti, QuickBooks Online veya Xero’ya bağlanmak için ücretli bir plan aboneliği gerektirir. Lütfen fiyatlandırma bilgilerini ve diğer ayrıntıları Parex Bridge’de görüntüleyin.

İster yeni başlıyor olun ister birden fazla kanalda satış yapıyor olun, Parex Bridge harika bir şekilde çalışır.
Quickbooks ve Xero entegrasyonu için Parex Bridge Kurulumu

Bu eklentiyi WooCommerce mağazası web sitenize yükleyin
WordPress/WooCommerce web sitenizin Yönetici panelindeki Yüklü Eklentiler sayfasından Parex Bridge eklentisini etkinleştirin
Sol menüden Parex Bridge eklentisine tıklayın
QuickBooks’a mı yoksa Xero’ya mı bağlanmak istediğinizi Modülü seçin ve ilgili muhasebe sistemi için Bağlan düğmesine tıklayın.
WordPress web sitesinde Yönetici e-postasında alacağınız Yetki Kodunu girmeniz istenecektir.
Yetkilendirme başarılı olduğunda Parex Bridge’e Giriş butonunu göreceğiniz bir sayfaya yönlendirileceksiniz.
İşletmenize uygun ödeme planını seçin ve Quickbooks Online / Xero hesabınıza bağlanın
Sonraki Uygulama Ayarları sayfasıdır. Bu ayarlar, uygulamamız tarafından, verilerinizi WooCommerce web sitesi siparişlerinizden QuickBooks veya Xero’daki Faturalar/Satışlara senkronize ederken kullanılır.
Ayarlar tamamlandıktan sonra hesabınız siparişleri senkronize etmeye hazırdır. Senkronizasyonu başlatmak için “Siparişleri Senkronize Et” düğmesine basın.

Ana Özellikler

WooCommerce eklentimiz, WooCommerce mağaza siparişlerinizi gün boyunca QuickBooks Online/Xero ile otomatik olarak senkronize etmenize olanak tanır! Ürünlerinizi, siparişlerinizi, müşterilerinizi ve daha fazlasını WooCommerce mağazanızdan QuickBooks Online/Xero’ya kolayca senkronize edin.

Gerçek Zamana Yakın Senkronizasyon
Siparişteki temel ayrıntılarla Müşteri Senkronizasyonu
Ürün Senkronizasyonu
WooCommerce siparişlerini QuickBooks/Xero’ya aktarın
Tamamen Otomatik Senkronizasyon
Geçmiş Veri Erişimi (ek ücret)

QuickBooks/Xero Hesabını Bağlayın

QuickBooks veya Xero Hesabını Oauth 2.0 ile bağlayabilirsiniz.

Müşteri Senkronizasyonu

Müşterileri senkronize ederken 2 seçeneğiniz vardır. Siparişleri WooCommerce’deki siparişteki Müşteri bilgilerine göre senkronize etmeyi (Her Siparişte Benzersiz Müşteri) veya Her siparişte Aynı Müşteriyi kullanma seçeneğini (kullanıcı seçti) seçebilirsiniz. Yeni Müşteriler (varsa), siparişlerden aldığımız temel ayrıntılarla senkronize edilecektir.

Ürün Senkronizasyonu

Ürünleri senkronize ederken 2 seçeneğiniz vardır. WooCommerce’deki siparişteki Ürün bilgilerine göre siparişleri senkronize etmeyi (Her Siparişte Benzersiz Ürün) veya Her siparişte Aynı Ürünü kullanma seçeneğini (kullanıcı seçti) seçebilirsiniz. Yeni Ürünler (varsa), siparişlerden aldığımız temel ayrıntılarla senkronize edilecektir.

Benzersiz Ürün seçeneğini kullanıyorsanız, 2 seçenek daha vardır: Ada göre veya SKU’ya göre eşleştirme. Bu seçenekleri Kurulum bölümünde uygulama Ayarlarının bir parçası olarak seçebilirsiniz.

Sipariş Senkronizasyonu

Entegrasyonumuz, ayrıntıları Fatura/Satış Makbuzu olarak QuickBooks/Xero’ya senkronize etmek için siparişteki tüm önemli bilgileri kullanacaktır. Siparişin ödemesi WooCommerce’te yapıldıysa siparişin ödemesi de senkronize edilecektir. Web sitenizde birden fazla ödeme yöntemi sunuyorsanız doğru ödeme hesabını seçme seçeneğiniz vardır.

Hata Raporlama

QuickBooks Online/Xero’ya veri gönderilirken bir hata oluşursa bu siparişleri uygulamamızın Senkronize edilmemiş siparişler sayfasında görüntüleyebilirsiniz.

About admin